Çorum Özel Öğrenci Yurtları

Yeni Yuvam Kız Yurdu

Yeni Yuvam Kız Yurdu nerede

Yeni Yuvam Kız Yurdu

Yeni yuvam kız yurdu, Çorum ili Merkez ilçede yer almakta olup yıllardır sektör içerisinde yer alan Rüstem Yaşar tarafından devralınmıştır. Çorum Merkez öğrenci yurtları arasında kalan yeni yuvam kız yurdu, kalite ve konforu bir arada öğrencilerimize yaşatan yeni yüzlerden biri olmuştur. Öğrenci yurdu, toplamda 58 yatak kapasiteli olup odalar maksimum 4 kişiliktir. Yeni yuvam kız yurdunun şehir merkezine ve otobüs duraklarına yakınlığı yürüme mesafesinde olduğundan dolayı öğrencilerimizin ve ailelerimizin tercih sebeplerinin başında gelen hususlardandır.

Yeni Yuvam Kız Yurdu
Yeni Yuvam Kız Yurdu

Onun haricinde öğrencilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çevrede yer alan terziler,marketler ve kuaförler gibi daha bir çok işletmenin bu yurda çok yakın mesafede yer alması gözde yurtlarımızdan biri haline gelmesinde en büyük etkenleri oluşturmaktadır. Yurdumuzda öğrencilerimizin evlerindeki konforu yakalayabilmeleri adına özel aşçılar tarafından hazırlanan leziz ev yemeklerinin oluşu, güler yüzlü ,disiplinli ve kaliteli personelimiz ile bu ortamın sıcaklığını kat be kat artırabilecek imkanlar arasında yer almaktadır. Yeni yuvam, ilkeli çalışmaları , sosyal faaliyetleri ve en önemlisi hizmet koşulunu ön plana aldığından dolayı  kısa zamanda öğrenci ve velilerimizin tercih sebepleri arasında gösterilmiştir. Öğrenci yurtlarının standart anlayışından bir adım öne geçen yeni yuvam kız yurdu,öğrencilerimizin sosyo-kültürel ortamlarını pekiştirmek adına mesleki yatkınlıklarını da dikkate alarak seminerler ve konferanslar düzenleyerek kişisel gelişimlerine katkıda bulunabilecek ortamlar yaratmaktadır. Yurtlardaki standartların sadece barınma problemini çözdükleri fakat yeni yuvam kız yurdunun öğrencilerimizin gelişimlerine de öncelik vererek ihtiyaçlarının en ince ayrıntısını araştırarak onlara katkı sağlamak, misyonumuza katkı sağlamanın avantajı haline gelebileceğini de dikkate aldığımızdan dolayı en hassas olduğumuz konular arasında yerini almaktadır.

Yeni Yuvam Kız Yurdu nerede
Yeni Yuvam Kız Yurdu nerede

Yeni Yuvam Kız Apartı Yurt Özellikleri

*Öğrenci kapasitesi 58 yatak kapasiteli olup odalarımız maksimum 4 kişiliktir.

*Esnek zamanda ücretsiz sabah kahvaltısı (açık büfe) ve zengin menüsü bulunan akşam yemeği

*Her odada ücretsiz internet

*24 saat akan sıcak su

*Odalarımızda yerler laminant parke ile döşenmiş olup  ortopedik yataklar, nevresim takımları, yastık ve yorgan bulunmaktadır.

*Odalarda bulunan kişisel elbise dolabı ve komidin yer alır.

* Geç saatlerde bile ihtiyaçlarına yönelik açık bulunan kantin

* Özellikle ailelerimizin hassas olduğu bilinci ile devreye geçirdiğimiz 24 saat kontrol edilen kamera sistemi ve içerde ve dışarıda nöbetçi personellerimiz

*Çamaşır ve ütü odaları

*Rahat çalışma olanağı sunan etüt odaları

*Apartımıza ait özel bahçe

*Ücretsiz okul servisi

Yeni Yuvam Kız Yurdu ulaşım
Yeni Yuvam Kız Yurdu ulaşım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir