Konya Özel Öğrenci Yurtları

T.C Meb Doğanay Erkek Öğrenci Yurdu

T.C Meb Doğanay Erkek Öğrenci Yurdu Odaları

İstanbul’un en iyi erkek öğrenci yurtlarından biri olmak için çıktığımız bu yolda 10 yılı aşkın süredir deneyimimiz ile, Doğanay erkek öğrenci yurdu olarak benimsediğimiz en önemli ilkelerden biri ailelerinden ayrılarak Konya Selçukluya gelen öğrencilerimize gerekli konforu sağlamak, onlara ev ortamı sıcaklığını hissettirerek eğitimlerini yüksek başarı ile bitirmelerini sağlamaktır. Öğrencilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak yurdumuzu her geçen gün daha da konforlu hale getirmekte sürekli buna devam etmekteyiz. Yurdumuz MEB yönetmeliğine uygundur. Kalite güven ve temizlikten ödün vermeyen Doğanay erkek öğrenci yurdu İstanbul’un tarihi olarak büyük öneme sahip ilçesi olan Fatih’te bulunmaktadır.

T.C Meb Doğanay Erkek Öğrenci Yurdu Çevresi
T.C Meb Doğanay Erkek Öğrenci Yurdu Çevresi

T.C Meb Doğanay Erkek Öğrenci Yurdu

Eğitim de yüksek standartlarda ahlaki ve erdemli üniversite neslinin yetişmesini hedefleyen kurumumuz profesyonel yönetim ve deneyimli personeli ile ayrılmaz bir bütündür. Tüm bunlara ek olarak uygun fiyat politikası ve ödeme kolaylıkları ile siz değerli öğrenci ve velilerimize hizmet vermekteyiz.

Oda Özellikleri:

Kurumumuzda tek kişilik oda, iki kişilik oda ve dört kişilik oda gibi çeşitli oda tipleri mevcut olmakla birlikte yataklarımız bazalıdır öğrencilerimiz fazla eşyalarını koyabilmektedir. Her odada duş ve wc, klima, mini buzdolabı, tv ve uydu alıcılı yayın bulunmaktadır. Her öğrenciye kişisel bir çalışma masası ve kişisel dolap bulunmaktadır.

Hizmetler:

Yurdumuzda güvenliğe verdiğimiz hassasiyet ile kamera sistemi bulunmaktadır. Kamera sistemine ek olarak 24 saat güvenlik hizmetimiz bulunmakta gelen ziyaretçiler ziyaretçi defterine kayıt edilmektedir. Personelimiz günlük temizlik yapmakta, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği verilmektedir.

T.C Meb Doğanay Erkek Öğrenci Yurdu Odaları
T.C Meb Doğanay Erkek Öğrenci Yurdu Odaları

Bina Özellikleri:

Yurdumuzun alt katında öğrencilerimize hizmet etmekte olan kafeterya bulunmaktadır, en üst katında ise eşsiz manzarası ile bir terasımız bulunmaktadır. Yurdumuzda asansör bulunmaktadır. Sıkıldıklarında vakit geçirebilecekleri günün stresini atabilecekleri hobi ve oyun odası bulunmaktadır. Odasında çalışmaktan hoşlanmayan öğrenciler için de etüt salonlarımız bulunmakta grup çalışması için özel odalar yapılmıştır.

T.C Meb Doğanay Erkek Öğrenci Yurdu İletişim
T.C Meb Doğanay Erkek Öğrenci Yurdu İletişim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir