Konya Özel Öğrenci Yurtları

Soylu Erkek Öğrenci Pansiyonu

Soylu Erkek Öğrenci Pansiyonu Odaları

Öğrencilik yıllarımız ilkokuldan başlayarak üniversiteye kadar devam eder. Üniversite yıllarında ise hayatımızın geri kalanına yön verdiğimiz zamandır. Bu yıllar da ise okuldan çok zamanımız biraz daha dışarı da geçmektedir. Bu yüzden ailemizin olduğu ilin dışında farklı bir il de okurken aile sıcaklığını özletmeyecek öğrenci yurtlarında konaklamak her açıdan rahatlığı olacaktır. Konya ili Halkapınar ilçesinde bulunan Soylu erkek öğrenci yurdu da bu sıcaklığı her zaman büyük bir özveri ile  vermektedir. Öğrenci yurdunda 7/24 sıcak su, güvenlik kamerası, etüt  odaları, dinleme odaları v.b. kalite, uygun fiyat olanaklar sunmaktadır.

Soylu Erkek Öğrenci Pansiyonu İletişim
Soylu Erkek Öğrenci Pansiyonu İletişim

Soylu Erkek Öğrenci Pansiyonu

Öğrenci yurtların da her öğrenci kendini rahat, güvende hissetmek ister. Soylu erkek öğrenci yurdu da bu olanları sağlayamak için tüm imkanları sunmaktadır. Öğrenci yurdunda ayrıca tek ve çift kişilik odalar, ortopedik yataklar, kişiye özel dolap, sınırsız internet, merkezi ısıtma sistemi bulunmaktadır. 80 kişilik kapasitesi vardır.Güler yüzlü, anlayışlı personeli ile sizin tüm sorularınızı çözüme kavuşturur.

Soylu Erkek Öğrenci Pansiyonu Odaları
Soylu Erkek Öğrenci Pansiyonu Odaları

Soylu Erkek öğrenci yurdu barınma ihtiyacınızı en iyi şekilde, karşılayarak sizlerin bu sorununu çözüme kavuşturarak, eğitim hayatınızı başarılı ve  rahat şekilde bitirip, ülke geleceği için atacağınız önemli adımlarınız da katkı da bulunmaktadır.Öğrenci yurtları sadece konaklama olarak görülmemesi gerekli, öğrenci yurtların da geçirilen zaman, öğrenciler için dostluğu, arkadaşlığı ve yardımlaşmayı yaşatır. Konya, Halkapınar daki en konforlu, en güvenli erkek öğrenci yurdu olma imkanı sağlamaktadır

Soylu Erkek Öğrenci Pansiyonu Ulaşım
Soylu Erkek Öğrenci Pansiyonu Ulaşım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir