İstanbul Özel Öğrenci Yurtları

Sabiha Hanım Vatan Erkek Öğrenci Yurdu

Sabiha Hanım Vatan Erkek Öğrenci Yurdu ulaşım

İstanbul’un farklı ilçelerinde olmak üzere, Sabiha Hanım Yurtlarına ait 10 aktif öğrenci yurdu bulunmaktadır. Kuruma ait yüksek kapasiteli çok sayıda öğrenci yurdunun bulunması dahi, kuruluşun ne denli kurumsal bir alt yapıya sahip olduğunu göstermektedir.

Sabiha Hanım Vatan Erkek Öğrenci Yurdu
Sabiha Hanım Vatan Erkek Öğrenci Yurdu

Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları, ders çalışmaya uygun ortam, güvenlik, ulaşım, iletişim, temizlik ve sosyalleşme olanakları gibi hususlarda bugüne değin ailelerin ve öğrencilerin tercih sebebi olmuştur. Nitekim çalışma odaları, internet, asansör, WC, yangın uyarı sistemi, kamera sistemi ve yemekhane gibi birimlerde hizmet kalitesinden ödün vermemekte, bünyesinde barındırdığı tüm birimlerin Milli Eğitim Bakanlığı öğrenci yurtları denetim koşullarına uygunluğunu korumaktadır.

Son olarak belirtmek gerekir ki 2006 yılından bu yana hizmet veren Sabiha Hanım Yurtları ’nın hiçbir dernek, vakıf ya da siyasi kurum, kuruluş, cemiyet ve cemaat ile ilişiği bulunmamaktadır.

Şimdi bu kuruluşun erkek öğrenci yurdu olan Sabiha Hanım Vatan Erkek Şubesi’ni gelin hep birlikte inceleyelim:

Sabiha Hanım Vatan Erkek Öğrenci Yurdu fiyatları
Sabiha Hanım Vatan Erkek Öğrenci Yurdu fiyatları

Sabiha Hanım Vatan Erkek Öğrenci Yurdu ;

Fatih ilçesinde; Vatan ve Millet Caddeleri arasında, Fındıkzade Tramvay durağına ve Fatih-emniyet metro durağına yürüme mesafesinde özel bir konumda bulunmaktadır.

Konumu itibariyle öğrencilerin, Bezm-i Âlem Vakıf Üniversitesi Vatan Yerleşkesi – İstanbul Üniversitesi Çapa Kampüsü – İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Kampüsü – İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü’ne yürüyerek,

Bahçeşehir Üniversitesi Galata Yerleşkesi – İstanbul Arel Üniversitesi Cevizlibağ Yerleşkesi – Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Fındıklı Yerleşkesi – Yeni Yüzyıl Üniversitesi Dr. Azmi Ofluoğlu Yerleşkesi – İstinye Üniversitesi Topkapı Kampüsü ’ne tramvayla,

Medipol Üniversitesi Haliç Yerleşkesi – Haliç Üniversitesi Sütlüce Yerleşkesi – Yeni Yüzyıl Üniversitesi Dr. Azmi Ofluoğlu Yerleşkesi – İstinye Üniversitesi Topkapı Kampüsü – Kent Üniversitesi Kent Yerleşkesi – Biruni Üniversitesi Topkapı Kampüsü – Avrupa MYO Topkapı Kampüsü – Kadir Has Üniversitesi Kadir Has Kampüsü (Cibali) ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Beşiktaş Yerleşkesi  gibi birçok üniversiteye de otobüsle kısa sürelerde ulaşabilmelerine uygundur.

Yukarıda saydığımız temel birimlerin yanı sıra, öğrenciler için etüt odası, oyun ve hobi odası, kafeterya, mini buzdolabı, kişisel dolap, Lig TV, TV ve uydu yayını, sınırsız Wi-fi, TV ve uydu yayını, oda telefonu, çamaşır ve ütü odası, mutfak, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği gibi imkânlar sunmaktadır.

Sabiha Hanım Vatan Erkek Öğrenci Yurdu ulaşım
Sabiha Hanım Vatan Erkek Öğrenci Yurdu ulaşım

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir