İstanbul Özel Öğrenci Yurtları

Sabiha Hanım Üsküdar Kız Öğrenci Şubesi

Sabiha Hanım Üsküdar Kız Öğrenci Şubesi ulaşım

İstanbul’un farklı ilçelerinde olmak üzere, Sabiha Hanım Yurtlarına ait 10 aktif öğrenci yurdu bulunmaktadır. Kuruma ait yüksek kapasiteli çok sayıda öğrenci yurdunun bulunması dahi, kuruluşun ne denli kurumsal bir alt yapıya sahip olduğunu göstermektedir.

Sabiha Hanım Üsküdar Kız Öğrenci Şubesi
Sabiha Hanım Üsküdar Kız Öğrenci Şubesi

Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları, ders çalışmaya uygun ortam, güvenlik, ulaşım, iletişim, temizlik ve sosyalleşme olanakları gibi hususlarda bugüne değin ailelerin tercih sebebi olmuştur. Nitekim çalışma odaları, internet, WC, kafeterya, kamera sistemi gibi birimlerde hizmet kalitesinden ödün vermemekte, bünyesinde barındırdığı tüm birimlerin Milli Eğitim Bakanlığı öğrenci yurtları denetim koşullarına uygunluğunu korumaktadır.

Son olarak belirtmek gerekir ki 2006 yılından bu yana hizmet veren Sabiha Hanım Yurtları ’nın hiçbir dernek, vakıf ya da siyasi kurum, kuruluş, cemiyet ve cemaat ile ilişiği bulunmamaktadır.

Şimdi bu kuruluşun kız öğrenci yurdu olan Sabiha Hanım Üsküdar Kız Şubesi’ni gelin hep birlikte inceleyelim:

Sabiha Hanım Üsküdar Kız Öğrenci Şubesi fiyatları
Sabiha Hanım Üsküdar Kız Öğrenci Şubesi fiyatları

Sabiha Hanım Üsküdar Kız Öğrenci Yurdu ;

Üsküdar ilçesinde; Üsküdar meydanında, birçok çarşı ve AVM’ye yakın bulunmasının yanı sıra Üsküdar İskelesine, metroya ve Marmaray’a yürüme mesafesinde özel bir konumda bulunmaktadır.

Öğrencilerin, Üsküdar Üniversitesi Çarşı Yerleşkesi – Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Üsküdar (Atik Valide) Yerleşkesi ’ne yürüyerek,

Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Güney Kampüs – Galatasaray Üniversitesi Ortaköy Yerleşkesi – Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Beşiktaş Yerleşkesi – Yıldız Teknik Üniversitesi Yıldız Kampüsü – İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü’ne vapurla,

Avrupa MYO Topkapı Kampüsü’ne Marmarayla,

Üsküdar Üniversitesi Altunizade Yerleşkesi – Marmara Üniversitesi Haydarpaşa Yerleşkesi – Doğuş Üniversitesi Acıbadem Yerleşkesi – Acıbadem Üniversitesi Kerem Aydınlar Kampüsü – Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü – Yeditepe Üniversitesi Kayışdağı Kampüsü – Marmara Üniversitesi Kartal Yerleşkesi gibi birçok üniversiteye de otobüsle kısa sürelerde ulaşabilmelerine uygundur.

Yukarıda saydığımız temel birimlerin yanı sıra, öğrenciler için etüt odası, spor salonu, kişisel dolap, TV ve uydu yayını, sınırsız Wi-fi, TV ve uydu yayını, oda telefonu, çamaşır ve ütü odası, mutfak, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği gibi imkânlar sunmaktadır.

Sabiha Hanım Üsküdar Kız Öğrenci Şubesi ulaşım
Sabiha Hanım Üsküdar Kız Öğrenci Şubesi ulaşım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir