İstanbul Özel Öğrenci Yurtları

Sabiha Hanım Şişli Erkek Öğrenci Yurdu

Sabiha Hanım Şişli Erkek Öğrenci Yurdu

İstanbul’un farklı ilçelerinde olmak üzere, Sabiha Hanım Yurtlarına ait 10 aktif öğrenci yurdu bulunmaktadır. Kuruma ait yüksek kapasiteli çok sayıda öğrenci yurdunun bulunması dahi, kuruluşun ne denli kurumsal bir alt yapıya sahip olduğunu göstermektedir.

Sabiha Hanım Şişli Erkek Öğrenci Yurdu
Sabiha Hanım Şişli Erkek Öğrenci Yurdu

Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları, ders çalışmaya uygun ortam, güvenlik, ulaşım, iletişim, temizlik ve sosyalleşme olanakları gibi hususlarda bugüne değin ailelerin tercih sebebi olmuştur. Nitekim çalışma odaları, internet, WC, asansör, yemekhane ve yangın uyarı sistemi gibi birimlerde hizmet kalitesinden ödün vermemekte, bünyesinde barındırdığı tüm birimlerin Milli Eğitim Bakanlığı öğrenci yurtları denetim koşullarına uygunluğunu korumaktadır.

Sabiha Hanım Şişli Erkek Öğrenci Yurdu fiyatları
Sabiha Hanım Şişli Erkek Öğrenci Yurdu fiyatları

Son olarak belirtmek gerekir ki 2006 yılından bu yana hizmet veren Sabiha Hanım Yurtları ’nın hiçbir siyasi kurum, kuruluş, cemiyet ve cemaat ile ilişiği bulunmamaktadır.

Şimdi bu kuruluşun erkek öğrenci yurdu olan Sabiha Hanım Şişli Erkek Şubesi’ni gelin hep birlikte inceleyelim:

Sabiha Hanım Şişli Erkek Öğrenci Yurdu ;

 Şişli ilçesinde, Şişli Meydanı ile alışveriş merkezlerine yakın ve Şişli Metro durağına yürüme mesafesinde ideal bir konumda bulunmaktadır.

Konumu gereği öğrencilerin, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Bomonti Yerleşkesi – İstanbul Bilgi Üniversitesi Kuştepe Kampüsü – İTÜ Taşkışla Kampüsü – İTÜ Ayazağa Kampüsü – Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Haliç Yerleşkesi – Yıldız Teknik Üniversitesi Yıldız Kampüsü – Nişantaşı Üniversitesi Osmanbey Kampüsü – Haliç Üniversitesi Şişhane Yerleşkesi gibi çok sayıda üniversiteye kolaylıkla kısa sürelerde ulaşabilmelerine uygundur.

Yukarıda saydığımız temel birimlerin yanı sıra, öğrenciler için etüt odası, kişisel dolap, Lig TV, sınırsız Wi-fi, çamaşır ve ütü odası, sabah kahvaltısı, mescit ve teras gibi imkânlar sunmaktadır.

Sabiha Hanım Şişli Erkek Öğrenci Yurdu yol tarifi
Sabiha Hanım Şişli Erkek Öğrenci Yurdu yol tarifi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir