İstanbul Özel Öğrenci Yurtları

Sabiha Hanım Haseki Erkek Öğrenci Yurdu

Sabiha Hanım Haseki Erkek Öğrenci Yurdu ulaşım

İstanbul’un farklı ilçelerinde olmak üzere, Sabiha Hanım Yurtlarına ait 10 aktif öğrenci yurdu bulunmaktadır. Kuruma ait yüksek kapasiteli çok sayıda öğrenci yurdunun bulunması dahi, kuruluşun ne denli kurumsal bir alt yapıya sahip olduğunu göstermektedir.

Sabiha Hanım Haseki Erkek Öğrenci Yurdu
Sabiha Hanım Haseki Erkek Öğrenci Yurdu

Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları, ders çalışmaya uygun ortam, güvenlik, ulaşım, iletişim, temizlik ve sosyalleşme olanakları gibi hususlarda bugüne değin ailelerin tercih sebebi olmuştur. Nitekim çalışma odaları, internet, WC, asansör, yemekhane ve yangın uyarı sistemi gibi birimlerde hizmet kalitesinden ödün vermemekte, bünyesinde barındırdığı tüm birimlerin Milli Eğitim Bakanlığı öğrenci yurtları denetim koşullarına uygunluğunu korumaktadır.

Son olarak belirtmek gerekir ki 2006 yılından bu yana hizmet veren Sabiha Hanım Yurtları ’nın hiçbir siyasi kurum, kuruluş, cemiyet ve cemaat ile ilişiği bulunmamaktadır.

Şimdi bu kuruluşun erkek öğrenci yurdu olan Sabiha Hanım Haseki Erkek Şubesi’ni gelin hep birlikte inceleyelim:

Sabiha Hanım Haseki Erkek Öğrenci Yurdu fiyatları
Sabiha Hanım Haseki Erkek Öğrenci Yurdu fiyatları

Sabiha Hanım Haseki Erkek Öğrenci Yurdu ;

Fatih/Haseki ilçesinde, Yusufpaşa Tramvay, Yenikapı ve Aksaray Metro duraklarına yürüme mesafesinde ideal bir konumda bulunmaktadır.

Öğrencilerin, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Cerrahpaşa Kampüsü – Bezm-i Âlem Vakıf Üniversitesi Vatan Yerleşkesi – İstanbul Üniversitesi Çapa Kampüsü – İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü – İstanbul Arel Üniversitesi Cevizlibağ Yerleşkesi – Yeni Yüzyıl Üniversitesi Dr. Azmi Ofluoğlu Yerleşkesi -İstinye Üniversitesi Topkapı Kampüsü – Kadir Has Üniversitesi Kadir Has Kampüsü (Cibali) – Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Yerleşkesi gibi çok sayıda üniversiteye kısa sürelerde ulaşabilmelerine uygundur.

Yukarıda saydığımız temel birimlerin yanı sıra, öğrenciler için etüt odası, kişisel dolap, mini buzdolabı, Lig TV, sınırsız Wi-fi, TV ve uydu yayını, çamaşır ve ütü odası ve balkon gibi imkânlar sunmaktadır.

 

 

Sabiha Hanım Haseki Erkek Öğrenci Yurdu ulaşım
Sabiha Hanım Haseki Erkek Öğrenci Yurdu ulaşım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir