İstanbul Özel Öğrenci Yurtları

Sabiha Hanım Fatih Çapa Kız Öğrenci Yurdu

Sabiha Hanım Fatih Çapa Kız Öğrenci Yurdu fiyatları

İstanbul’un farklı ilçelerinde olmak üzere, Sabiha Hanım Yurtlarına ait 10 aktif öğrenci yurdu bulunmaktadır. Kuruma ait yüksek kapasiteli çok sayıda öğrenci yurdunun bulunması dahi, kuruluşun ne denli kurumsal bir alt yapıya sahip olduğunu göstermektedir.

Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları, ders çalışmaya uygun ortam, güvenlik, ulaşım, iletişim, temizlik ve sosyalleşme olanakları gibi hususlarda bugüne değin ailelerin ve öğrencilerin tercih sebebi olmuştur. Nitekim çalışma odaları, internet, asansör, WC, yangın uyarı sistemi, kamera sistemi ve yemekhane gibi birimlerde hizmet kalitesinden ödün vermemekte, bünyesinde barındırdığı tüm birimlerin Milli Eğitim Bakanlığı öğrenci yurtları denetim koşullarına uygunluğunu korumaktadır.

Sabiha Hanım Fatih Çapa Kız Öğrenci Yurdu
Sabiha Hanım Fatih Çapa Kız Öğrenci Yurdu

Son olarak belirtmek gerekir ki 2006 yılından bu yana hizmet veren Sabiha Hanım Yurtları ’nın hiçbir dernek, vakıf ya da siyasi kurum, kuruluş, cemiyet ve cemaat ile ilişiği bulunmamaktadır.

Şimdi bu kuruluşun kız öğrenci yurdu olan Sabiha Hanım Fatih Çapa Kız Şubesi’ni gelin hep birlikte inceleyelim:

Sabiha Hanım Fatih Çapa Kız Öğrenci Yurdu iletişim
Sabiha Hanım Fatih Çapa Kız Öğrenci Yurdu iletişim

Sabiha Hanım Fatih Çapa Kız Öğrenci Yurdu ;

Fatih ilçesinde; Vatan ve Millet Caddeleri arasında, Fındıkzade Tramvay durağına ve Fatih-emniyet metro durağına yürüme mesafesinde özel bir konumda bulunmaktadır.

Öğrencilerin, Bezm-i Âlem Vakıf Üniversitesi Vatan Yerleşkesi – İstanbul Üniversitesi Çapa Kampüsü – İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Kampüsü – İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü’ne yürüyerek,

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Dr. Azmi Ofluoğlu Yerleşkesi – İstinye Üniversitesi Topkapı Kampüsü – Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Fındıklı Yerleşkesi – Bahçeşehir Üniversitesi Galata Yerleşkesi ’ne tramvayla,

Haliç Üniversitesi Şişhane Yerleşkesi – Yeni Yüzyıl Üniversitesi Dr. Azmi Ofluoğlu Yerleşkesi – İstinye Üniversitesi Topkapı Kampüsü – Kent Üniversitesi Kent Yerleşkesi – Biruni Üniversitesi Topkapı Kampüsü – Avrupa MYO Topkapı Kampüsü – Kadir Has Üniversitesi Kadir Has Kampüsü (Cibali) gibi birçok üniversiteye de otobüsle kısa sürelerde ulaşabilmelerine uygundur.

Yukarıda saydığımız temel birimlerin yanı sıra, öğrenciler için etüt odası, oyun ve hobi odası, kişisel dolap, TV ve uydu yayını, sınırsız Wi-fi, TV ve uydu yayını, oda telefonu, çamaşır ve ütü odası, mutfak, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği gibi imkânlar sunmaktadır.

Sabiha Hanım Fatih Çapa Kız Öğrenci Yurdu fiyatları
Sabiha Hanım Fatih Çapa Kız Öğrenci Yurdu fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir