İstanbul Özel Öğrenci Yurtları

Sabiha Hanım Beyoğlu Erkek Öğrenci Yurdu

Sabiha Hanım Şişli Erkek Öğrenci Yurdu ulaşım

İstanbul’un farklı ilçelerinde olmak üzere, Sabiha Hanım Yurtlarına ait 10 aktif öğrenci yurdu bulunmaktadır. Kuruma ait yüksek kapasiteli çok sayıda öğrenci yurdunun bulunması dahi, kuruluşun ne denli kurumsal bir alt yapıya sahip olduğunu göstermektedir.

Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları, ders çalışmaya uygun ortam, güvenlik, ulaşım, iletişim, temizlik ve sosyalleşme olanakları gibi hususlarda bugüne değin ailelerin tercih sebebi olmuştur. Nitekim çalışma odaları, internet, WC, asansör, yemekhane ve yangın uyarı sistemi gibi birimlerde hizmet kalitesinden ödün vermemekte, bünyesinde barındırdığı tüm birimlerin Milli Eğitim Bakanlığı öğrenci yurtları denetim koşullarına uygunluğunu korumaktadır.

Sabiha Hanım Şişli Erkek Öğrenci Yurdu
Sabiha Hanım Şişli Erkek Öğrenci Yurdu

Son olarak belirtmek gerekir ki 2006 yılından bu yana hizmet veren Sabiha Hanım Yurtları ’nın hiçbir siyasi kurum, kuruluş, cemiyet ve cemaat ile ilişiği bulunmamaktadır.

Şimdi bu kuruluşun erkek öğrenci yurdu olan Sabiha Hanım Beyoğlu Erkek Şubesi’ni gelin hep birlikte inceleyelim:

Sabiha Hanım Şişli Erkek Öğrenci Yurdu fiyatları
Sabiha Hanım Şişli Erkek Öğrenci Yurdu fiyatları

Sabiha Hanım Beyoğlu Erkek Öğrenci Yurdu ;

Beyoğlu (Tophane) ilçesinde, Taksim ile Karaköy meydanlarına yakın, aynı zamanda Tophane Tramvay ve Şişhane Metro duraklarına yürüme mesafesinde ideal bir konumda bulunmaktadır.

Konumu gereği öğrencilerin; Bahçeşehir Üniversitesi Galata Yerleşkesi – Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Fındıklı Yerleşkesi – Beykent Üniversitesi Taksim Yerleşkesi – Haliç Üniversitesi Şişhane Yerleşkesi – İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü – İstanbul Arel Üniversitesi Cevizlibağ Yerleşkesi –İTÜ Maçka Kampüsü – Medipol Üniversitesi Haliç Yerleşkesi – Galatasaray Üniversitesi Ortaköy Yerleşkesi gibi çok sayıda üniversiteye kolaylıkla kısa sürelerde ulaşabilmelerine uygundur.

Yukarıda saydığımız temel birimlerin yanı sıra, öğrenciler için etüt odası, çizim odası, hobi ve oyun odası, mini buzdolabı, spor salonu, oda telefonu, kişisel dolap, Lig TV, sınırsız Wi-fi, çamaşır ve ütü odası, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği gibi imkânlar sunmaktadır.

 

Sabiha Hanım Şişli Erkek Öğrenci Yurdu ulaşım
Sabiha Hanım Şişli Erkek Öğrenci Yurdu ulaşım

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir