İstanbul Özel Öğrenci Yurtları Uncategorized

Sabiha Hanım Beşiktaş Erkek Öğrenci Şubesi

Sabiha Hanım Beşiktaş Erkek Öğrenci Şubesi fiyatları

İstanbul’un farklı ilçelerinde olmak üzere, Sabiha Hanım Yurtlarına ait 10 aktif öğrenci yurdu bulunmaktadır. Kuruma ait yüksek kapasiteli çok sayıda öğrenci yurdunun bulunması dahi, kuruluşun ne denli kurumsal bir alt yapıya sahip olduğunu göstermektedir.

Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları, ders çalışmaya uygun ortam, güvenlik, ulaşım, iletişim, temizlik ve sosyalleşme olanakları gibi hususlarda bugüne değin ailelerin tercih sebebi olmuştur. Nitekim çalışma odaları, internet, WC, kafeterya, kamera sistemi gibi birimlerde hizmet kalitesinden ödün vermemekte, bünyesinde barındırdığı tüm birimlerin Milli Eğitim Bakanlığı öğrenci yurtları denetim koşullarına uygunluğunu korumaktadır.

Sabiha Hanım Beşiktaş Erkek Öğrenci Şubesi ulaşım
Sabiha Hanım Beşiktaş Erkek Öğrenci Şubesi ulaşım

Son olarak belirtmek gerekir ki 2006 yılından bu yana hizmet veren Sabiha Hanım Yurtları ’nın hiçbir dernek, vakıf ya da siyasi kurum, kuruluş, cemiyet ve cemaat ile ilişiği bulunmamaktadır.

Şimdi bu kuruluşun erkek öğrenci yurdu olan Sabiha Hanım Beşiktaş Erkek Şubesi’ni gelin hep birlikte inceleyelim:

Sabiha Hanım Beşiktaş Erkek Öğrenci Şubesi fiyatları
Sabiha Hanım Beşiktaş Erkek Öğrenci Şubesi fiyatları

Sabiha Hanım Beşiktaş Erkek Öğrenci Yurdu ;

Beşiktaş ilçesinde; Abbasağa Parkı, Beşiktaş Meydanı ve sahile yakın bulunmasının yanı sıra Beşiktaş otobüs duraklarına ve Beşiktaş Vapur İskelesine yürüme mesafesinde özel bir konumda bulunmaktadır.

Öğrencilerin, Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kuzey Kampüsü – Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Güney Kampüsü – Yıldız Teknik Üniversitesi Yıldız Kampüsü’ne yürüyerek,

Galatasaray Üniversitesi Ortaköy Yerleşkesi – Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Beşiktaş Yerleşkesi – İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa Kampüsü Otobüsle 18 dk. – Işık Üniversitesi Maslak Yerleşkesi – Nişantaşı Üniversitesi Maslak 1453 NeoTech Kampüsü’ne otobüsle kısa sürelerde ulaşabilmelerine uygundur.

Yukarıda saydığımız temel birimlerin yanı sıra, öğrenciler için çizim odası, etüt odası, kişisel dolap, Lig TV, sınırsız Wi-fi, TV ve uydu yayını, oda telefonu, çamaşır ve ütü odası, mutfak ve sabah kahvaltısı gibi imkânlar sunmaktadır.

Sabiha Hanım Beşiktaş Erkek Öğrenci Şubesi
Sabiha Hanım Beşiktaş Erkek Öğrenci Şubesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir