Konya Özel Öğrenci Yurtları

Özel İdeal Kız Öğrenci Yurdu

Özel İdeal Kız Öğrenci Yurtları Şubeleri Çevresi

Konya‘ nın Selçuklu ilçesinde kampüs karşısında bulunan Özel İdeal Kız Öğrenci Yurdu öğrencilerin son derece rahat edebilecekleri ve kendilerini güvende hissedebilecekleri bir barınma hizmeti sunmaktadırlar.

Özel İdeal Öğrenci Yurtları İletişim
Özel İdeal Öğrenci Yurtları İletişim

Özel İdeal Kız Öğrenci Yurdu

Öğrenciler için sabah kahvaltısı yurtlarımızda mevcuttur. Günlük ve haftalık olarak kat görevlileri tarafından kat temizliği ve oda temizliği yapılmaktadır. Oda içerisinde bazalı yatak, öğrencilerin ders çalışabileceği çalışma masaları ve kıyafetlerin yerleştirebileceği elbise dolapları mevcuttur. Özel İdeal Kız Öğrenci Yurdu son derece güvenlikli olmakla beraber kamera sistemi 7/24 aktiftir. Yurtlarımızda 24 saat boyunca sıcak su mevcuttur. Öğrencilerin kıyafetlerini yıkayıp ütüleyebileceği çamaşır ve ütü odaları mevcuttur.

Özel İdeal Öğrenci Yurtları Odaları
Özel İdeal Öğrenci Yurtları Odaları

Odalarda balkon bulunmaktadır. Sınırsız internet mevcuttur. Oda içerisinde duş ve WC bulunmaktadır. Odaların içerisinde mini buzdolabı, oda telefonu, TV ve uydu yayını mevcuttur. Ayrıca öğrencilerin oda içerisinde kişisel dolapları bulunmaktadır. Öğrencilerin sıkıldıklarında arkadaşlarıyla beraber vakit geçireceği kafeterya da yurtlarımızda mevcuttur. Sinema salonunda istedikleri zaman istedikleri filmleri izleyebilmeleri için sinema salonu mevcuttur. Yurt içerisinde asansör bulunmaktadır. Öğrencilerin spor yapabilmeleri için yurt içerisinde spor salonu bulunmaktadır. Odalarında ders çalışmak istemeyen öğrenciler için etüt odası ve çizim odası da yurdumuzda bulunmaktadır. Öğrenciler diledikleri zaman hobi ve oyun odasında da vakit geçirebilirler. Özel İdeal Kız Öğrenci Yurdu öğrencileri için tüm hizmetleri sağlıyor ve öğrencilere sadece ders çalışmak kalıyor. Bizlere iletişim numaramızdan ulaşarak yurdumuz ile ilgili detaylı bilgi alabilirisiniz.

Özel İdeal Kız Öğrenci Yurtları Şubeleri Çevresi
Özel İdeal Kız Öğrenci Yurtları Şubeleri Çevresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir