Kars Özel Öğrenci Yurtları

Kars Kardelen Özel Kız Öğrenci Yurdu

Kars Kardelen Özel Kız Öğrenci Yurdu ulaşım

Sıcak bir aile ortamı ile sizleri karşılayacağımız öğrenci yurdumuzda size yapacağımız özel hizmetten çok ama çok memnun kalacaksınız. Kars merkez de yer alan Kars kardelen kız öğrenci yurdu üniversitemize çok yakın olması dolayısıyla arzu ettiğiniz her zaman Kafkas üniversitesine yürüme gidebilirsiniz. Öğrenci yurdu olarak siz değerli arkadaşlarımıza sabah kahvaltısı ve çeşitli öğünleri çeşitli paketler içerisinde vermekteyiz.

Kars Kardelen Özel Kız Öğrenci Yurdu  ulaşım
Kars Kardelen Özel Kız Öğrenci Yurdu ulaşım

Güzel bir hizmet verebilmek amacı ile özenle seçilmiş bir çalışan kadrosuna sahip kız öğrenci yurdu içerisinde size güler yüzü ve de samimi insanlarla hizmet vereceğimizden asla şüpheniz olmasın. Sizi özel bir kız öğrenci yurdu kadrosu ile karşılayarak şehrimizin sıcakkanlı ve özel insanları ile ilk tanışmanıza vesile olmayı isteriz.

Kars Kardelen Özel Kız Öğrenci Yurdu nerede
Kars Kardelen Özel Kız Öğrenci Yurdu nerede

Kars Kardelen Özel Kız Öğrenci Yurdu

Hazır bir şekilde size hizmet vermek için 56 yatağı ile siz değerli öğrenci arkadaşlarımızı beklemekte olan Kars kardelen kız öğrenci yurdu farklı bir hizmet vereceğinin garantisini vermektedir. Kars merkezde yer alan kız öğrenci yurdu şehrimizde yer alan Kafkas üniversitesine 200 metrelik yürüme mesafesinde bulunarak size özel bir konfor alanı sunmaktadır. Konfor alanınızı daha da arttıra bilmek adına öğrenci yurdumuzu yakınlarında lokantalar ve kafelerin yoğun olduğu bir bölgede konumlandırarak size sosyal hayatı yürüme mesafesine düşürmeyi amaçladık. Farklı kişi sayısı ile gruplandırılan odalarımız mevcuttur. Size özel yapacağımız temiz ve de konforlu bir öğrenci yurdu hizmeti ile karşınızda beklemekteyiz.

Kars Kardelen Özel Kız Öğrenci Yurdu
Kars Kardelen Özel Kız Öğrenci Yurdu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir