Çankırı Özel Öğrenci Yurtları

Çankırı Özel Yurt Fiyatları

Çankırı Özel Yurt Fiyatları
Çankırı Özel Yurt Fiyatları
Çankırı Özel Yurt Fiyatları

Çankırı Özel Yurt Fiyatları

Çankırı ‘da devlet üniversitesi olarak Çankırı Karatekin Üniversitesi bulunmaktadır. Çankırı Karatekin Üniversitesi ‘nde 6 fakülte, 4 enstitü, 2 yüksekokul ve 4 meslek yüksekokulu bulunnaktadır. Bu okullarda yaklaşık oalrak 7 bin öğrenci eğitim görmektedir. Çankırı Karatekin Üniversitesinde kampüs ve şehir ulaşımı oldukça kolaydır. Şehrin bir ucundan diğer ucuna yürüyerek bile gidilebilmektedir. 7/24 ulaşım imkanı bulunmaktadır. Çankır, öğrencilik yaşamı için tercih edilebilecek ideal bir şehirdir. Şehirde yaşam oldukça ucuzdur. Çankırıda Öğrencilerin zaman geçirebileceği pek çok mekan bulunmaktadır. Kafe, eğlence mekanı ve yeme içme gibi çok yer bulunmaktadır. Üniversite ‘deki kulüplerine katılarak sosyalleşebilir ve farklı kültürlerden arkadaş edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra belediyenin de düzenlediği etkinlikler ve festivallere katılarak da kültürel etkinlikler içerisinde yer alabilirsiniz.

Çankırı ili İç Anadolu Bölgesi ‘nde, İç Anadolu ve Batı Karadeniz ’e geçiş noktasında bulunmaktadır. İl sınırları içerisinde Ilgaz Dağları ve bununla birlikte ülkemizin en büyük akarsuyu olan Kızılırmak bulunmaktadır. İç Anadolu ’nun karasal iklimine sahip olan ilde kışlar yağışlı ve soğuk geçer; yazları ise sıcak ve kuraktır.

– Çankırı Özel Kız Öğrenci Yurtları

Özlem Kız Öğrenci Apartı
Emre Apart
Can Kız Öğrenci Apartı
Selen Kız Öğrenci Pansiyonu

– Çankırı Özel Erkek Öğrenci Yurtları

Fatih Erkek Öğrenci Yurdu

Çankırı Özel Yurt Fiyatları

Çankırı ‘daki özel yurt fiyatları, odadaki öğrenci sayısı ve yer aldıkları konumlara göre değişmektedir. Burdur ‘da özel yurt fiyatları ortalama 400 TL ile 1,000 TL arasında değişmektedir.

Çankırı ‘daki en uygun yurtlara gözatmak için tıklayın: Çankırı Özel Yurt Fiyatları

Sitemizdeki bu yazı Çankırı Özel Öğrenci Yurtları kategorisinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir