İstanbul Özel Öğrenci Yurtları

Beykoz Kız Öğrenci Yurdu

Santral Kız Öğrenci Yurdu; ders çalışmaya uygun ortam, güvenlik, Pedagojik eğitim almış bilinçli idari kadro ve personel hizmet, ulaşım, iletişim, temizlik ve sosyalleşme olanakları gibi hususlarda bugüne değin ailelerin ve öğrencilerin tercih sebebi olmuştur.

BEYKOZ KIZ ÖĞRENCİ YURDU FİYATLARI
BEYKOZ KIZ ÖĞRENCİ YURDU FİYATLARI

Nitekim internet, duş – WC, çalışma odaları, 24 saat güvenlik ve kamera sistemi, kafeterya gibi birimlerde hizmet kalitesinden ödün vermemekle birlikte; bünyesinde barındırdığı tüm birimlerin Milli Eğitim Bakanlığı öğrenci yurtları denetim koşullarına uygunluğunu korumaktadır. Ayrıca yurt binasının yangın ve deprem yönetmeliklerine uygun inşa edilmiş ve sigortalı olduğunu belirtmekte de fayda var.

Son olarak bilinmelidir ki Beykoz Kız Öğrenci Yurdu’nun hiçbir dernek, vakıf ya da siyasi kurum, kuruluş, cemiyet ve cemaat ile ilişiği bulunmamaktadır.

Şimdi gelin Beykoz Kız Öğrenci Yurdu’nu hep birlikte inceleyelim:

 

Beykoz Kız Öğrenci Yurdu;

  • İstanbul Beykoz – Kavacık ilçesinde, boğazla içiçe, merkezi ve özel bir konumunda bulunmaktadır.

 

  • Konumu itibariyle Medipol Üniversitesi Kavacık Kampüsü’ne çok yakın olmasıyla birlikte, yurt öğrencilerinin eğitim gördükleri birçok üniversiteye de kısa sürelerde ulaşım sağlamalarına uygundur.

 

 

  • Yukarıda saydığımız temel birimlerin yanı sıra, yurt öğrencilerinin ihtiyaç ve konforu için TV ve uydu yayını, sınırsız Wi-fi, kafe, hobi ve oyun odası, spor odası, kafeterya, çamaşır ve ütü odası gibi imkânlar sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir